شهرستان کليبر محور جذب علاقمندان به طبيعت گردي است

به گزارش ميراث آرياCHTN)) به نقل از روابط عمومي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري آذربايجان شرقي، سيد رضا موسوي ضمن بر شمردن ويژگي هاي منطقه گفت: وجود جنگل‌هاي انبوه و منحصر به فرد ارسباران، جاذبه هاي طبيعي، بناهاي تاريخي، و مردماني مهمان نواز از مهمترين جاذبه هاي اين منطقه است.

موسوي به اقدامات انجام گرفته در سال‌هاي اخير براي جذب گردشگران مختلف به منطقه اشاره کرد و گفت: ساخت و تجهيز زيرساختهاي گردشگري، توجه ويژه به مناطق نمونه و روستاهاي هدف گردشگري و معرفي منطقه موجبات رشد حضور گردشگران مختلف منطقه را فراهم آورده است.

به گفته معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري کشور توجه جدي تر به مقوله گردشگري و سرمايه گذاري مي تواند موجب رشد و توسعه همه جانبه منطقه گردد و کليبر توانمندي و پتانسيل اين توجه را دارد.

همچنين تراب محمدي رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري آذربايجان شرقي ضمن تشکر از مسئولان سازمان ميراث فرهنگي کشور به ويژه معاون گردشگري سازمان، ابراز اميدواري کرد اين اقدامات بتواند موجب رشد و گسترش فعاليت هاي حوزه گردشگري و جلب توجه و همکاري سرمايه گذاران شود./106

به گفته محمدي، شهرستان زيبا و تاريخي کليبر مي تواند با تحقق برنامه ريزي هاي انجام گرفته، به قطب مهم و موثري در زمينه گردشگري به خصوص طبيعت گردي تبديل شود.

گفتني است همايش توسعه و سرمايه گذاري شهرستان کليبر و بخش خداآفرين با حضور دکتر رحيمي معاون اول رييس جمهوري، مهندس حسيني، وزير امور اقتصادي و دارايي، مهندس موسوي، معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري کشور و مهندس محمدي رييس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري آذربايجان شرقي در اين شهرستان برگزار شد./106

انتهای پیام/

کد خبر 1389030839