عرضه صنايع‌دستي در خانات 30 درصد ارزان تر از فروشگاه‌هاي کشور

به گزارش ميراث آريا(chtn)، تهمينه دانيالي روز گذشته در جمع خبرنگاران رسانه‌هاي مختلف با اعلام اين خبر اظهار داشت: امکانات خوبي براي نمايش و عرضه توليدات صنايع‌دستي در نمايشگاه ملي فراهم شده است.

وي با اشاره به اينکه نمايشگاه ملي پذيراي هنرمندان رشته‌هاي مختلف صنايع‌دستي است، اظهار داشت:‌ در اين نمايشگاه 130 غرفه به نمايش توليدات صنايع‌دستي اختصاص يافته است.

معاون صنايع‌دستي ادامه داد: 155 هنرمند براي حضور در نمايشگاه ملي صنايع‌دستي به ميزباني کاروانسراي خانات اعلام آمادگي کرده‌اند.

دانيالي تصريح کرد: معاونت صنايع‌دستي کشور 22 غرفه را براي نمايش و عرضه توليدات دستگا‌ه‌ها و سازمان‌هاي مرتبط با حوزه هنرهاي سنتي و صنايع‌دستي در نظر گرفته است.

اين استاد دانشگاه با تأکيد بر اينکه در اين نمايشگاه معرفي و فروش توليدات صنايع‌دستي به صورت همزمان صورت مي‌گيرد، افزود: در نمايشگاه ملي 101 صنعتگر را بانوان و شاغلان زن تشکيل مي‌دهند و مابقي شرکت کنندگان آقايان هستند.

وي در ادامه اظهار داشت: نظارت دقيقي از سوي معاونت صنايع‌دستي بر روي محصولات عرضه شده در اين نمايشگاه از نظر کيفيت و قيمت انجام مي‌شود.

معاون صنايع‌دستي کشورمان اضافه کرد: حداقل 30 درصد محصولات ارائه شده در اين نمايشگاه ارزان‌تر از فروشگاه‌هاي صنايع‌دستي است.

دانيالي با بيان اينکه پخش فيلم‌ها و تصاوير مرتبط با صنايع‌دستي در نمايشگاه ملي نيز مورد توجه اين معاونت قرار گرفته است، گفت:‌ در صورتي که علاقه مندان مايل باشند اين فيلم‌ها و تصاوير براي بهره برداري در اختيارشان قرار مي‌گيرد.

111/

انتهای پیام/

کد خبر 1389031733