اعزام ناظرين عالي ستاد تسهيلات سفر به استان هاي کشور

به گزارش ميراث آريا(chtn) و به نقل از روابط عمومي معاونت گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري تجربه موفق ستاد تسيهلات سفرهاي نوروزي و حضور همه جانبه ارگان هاي فرابخشي سبب شده است تا ظرفيت ايجاد شده اين بار در ايام تعطيلات فصل تابستان به کار گرفته شوند.

با توجه به اجرايي شدن طرح سفرهاي تابستانه در سراسر کشور، کليه ادارات کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان هاي کشور در صدد هستند تا با فراهم آوردن امکانات موجود نهايت تسهيلات و امکانات مورد نياز گردشگران را دراين ايام فراهم آورند.

بنا بر اين اقدام ناظرين عالي ستاد دائمي تسهيلات سفرهاي کشور مستقر در معاونت گردشگري به بازرسين استاني افزوده خواهند شد تا با رفع خلاء هاي موجود در مراکز اقامتي، دفاتر خدمات مسافرتي، مراکز پذيرايي و بهداشتي بين راهي و نيز توجه به اموري همانند نحوه اطلاع رساني مورد نياز گردشگران، تعطيلات تابستان در بالاترين سطح کيفي خدمات سپري شود.

گفتني است طبق برنامه ريزي صورت گرفته، ناظرين عالي اعزامي از سوي ستاد تسهيلات سفرهاي کشور در طول اجرايي شدن طرح سفرهاي تابستانه، از روز نخست تيرماه لغايت 31 شهريورماه، همراه گردشگران اين ايام خواهند بود.

/106

انتهای پیام/

کد خبر 1389031737