ياد امام خميني (ره) گرانبهاترين ميراث معنوي انقلاب است

به گزارش ميراث آرياCHTN)) به نقل از روابط عمومي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري آذربايجان شرقي تراب محمدي در ديدار با اعضاي کاروان هنرمندان، معماران ، مرمت گران ، مديران دفاتر خدمات مسافرتي و مديران هتل هاي استان که در سالروز عروج ملکوتي بنيانگذار کبير انقلاب در مرقد آن بزرگوار حضور داشتند، بر لزوم توجه به کلام و رهنمودهاي آن بزرگوار به عنوان گنجينه هاي ارزشمند کشور تاکيد کرد.

رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري آذربايجان شرقي افزود: سالها از رحلت امام مي گذرد و ما همچنان ميراث دار تلاش و مجاهدت ايشان هستيم و بايد اين امانت را به بهترين شکل به دست نسلهاي بعدي که آينده ساز کشور هستند برسانيم.

وي ضمن تاکيد بر اهميت بازشناسي آرا و انديشه هاي امام راحل، معرفي اين افکار را از جمله وظايف هنرمندان و صنعتگراني دانست که مورد احترام جامعه هستند و مي توانند مردم را بيش از پيش با انديشه هاي بنيانگذار انقلاب آشنا سازند.

محمدي ابراز اميدواري کرد کاروان هنرمندان زائر استان براي حضور در مراسم سالگرد رحلت امام خميني (ره) هر سال پر شور تر از سال قبل در اين مراسم حضور يابند و نمايندگان شايسته اي براي جامعه فرهنگي و هنري استان باشند.

هنرمندان، معماران ، مرمت گران ، مديران دفاتر خدمات مسافرتي و مديران هتل هاي استان آذربايجان شرقي همگام با ساير اقشار جامعه در مراسم سالگرد رحلت بنيانگذار انقلاب شرکت نمودند./106


انتهای پیام/

کد خبر 138903179