قابليت‌هاي سرمايه گذاري و گردشگري استان يزد

سرپرست معاونت سرمايه گذاري اداره ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان يزد در گفتگو با ميراث آريا(chtn) با بيان اين مطلب افزود: نمايشگاه فرصت‌هاي سرمايه گذاري از 11 تا 13 آذر ماه سال جاري در کيش برگزار مي‌شود.

کاظم بابارحيم اضافه کرد: سرمايه گذاران مناطق گردشگري، مشاوران و پيمانکاران فعال در حوزه گردشگري، دفاتر خدماتي و مسافرتي و دفاتر آژنس‌ها و هتل‌هاي استان يزد در اين نمايشگاه به معرفي قابليت‌ها و پتانسيل‌هاي استان يزد خواهند پرداخت.

وي با اشاره به معرفي صنايع‌دستي استان يزد، سرمايه گذاران فعال در حوزه هتل، مجتمع، رستوارن و تله کابين در نمايشگاه فرصت‌هاي سرمايه گذاري، بيان داشت: همچنين در اين نمايشگاه شرکت‌هاي مشاور در زمينه طراحي ساختمان‌ هاي سنتي و ميراثي به معرفي اقدامات خود در اين زمينه مي‌پردازند.

به گفته اين مقام مسئول، گروه رايانه نيز بسته‌هاي گردشگري و نرم افزارهاي تهيه شده به منظور معرفي مناطق گردشگري را در اين نمايشگاه ارائه خواهد کرد.

بابارحيم از اختصاص غرفه‌اي به مساحت 170 متر مربع به بخش سرمايه گذاران استان يزد اشاره کرد و گفت: در اين غرفه تمام پتانسيل‌ها و قابليت‌هاي سرمايه گذاري و گردشگري استان يزد به صورت رسانه، تصويري، بروشور، اقلام تبليغاتي، پکيج‌ها و بسته‌هاي گردشگري به نمايش گذاشته مي‌شود.

/119

انتهای پیام/

کد خبر 1389082523