ارائه کارت اشتراک يک‌ ماهه ويژه نوروز 90

عليرضا رنجبر در حاشيه نخستين نمايشگاه تخصصي خودرو، امداد و لوازم جانبي به ميراث‌‌آريا(chtn) گفت: در طرح امداد نوروزي با مشارکت شهرداري‌هاي 200 شهر کشور را تحت پوشش قرار مي‌دهيم؛ به اين منظور کانکس‌هاي صحرايي، چادرها و خودروهاي امدادي به صورت ثابت و سيار در محورهاي مواصلاتي کشور مستقر مي‌شوند.

وي با اشاره به ارائه کارت اشتراک به هموطنان متقاضي ويژه نوروز 90 گفت: مدت اشتراک اين کارت از 20 اسفند تا 20 فروردين ماه است که آن را به مدت يک ماه تعريف کرده‌ايم.

رنجبر ادامه داد: فعال‌سازي اين کارت از طريق پيامک انجام مي‌شود و پس از آن خودرويي که شماره انتظامي آن به سامانه اعلام شده در تمامي محورهاي مواصلاتي کشور تحت پوشش قرار مي‌گيرد.

معاون توسعه امدادخودرو ايرانيان خاطرنشان کرد: در صورت بروز مشکل و نقص فني خودرو هموطنان در تمامي اين محورها مي‌توانند با امداد خودرو ايرانيان تماس گرفته و امدادگران در اسرع وقت سر صحنه حضور خواهند يافت.

رنجبر افزود: امداد خودرو ايرانيان نماينده کانون جهانگردي و اتومبيلراني است و در شهر تهران به صورت نماينده انحصاري کانون فعاليت مي‌کند.

وي تصريح کرد: علاوه بر امداد بزرگراه‌هاي شهر تهران، جمع‌آوري موتورسيکلت‌هاي متخلف و متوقف در سطح شهر نيز از طريق پليس راهنمايي و رانندگي تهران بزرگ به اين شرکت واگذار شده است، به طوريکه روزانه در 11 منطقه تهران و شش نقطه عملياتي شهر تهران خودروها و جرثقيل‌هاي امدادي مستقر هستند و به صورت هميار پليس فعاليت مي‌کنند.

/118

انتهای پیام/

کد خبر 1389112722