مناطق عملياتي جنوب ميزبان يادگاران دفاع مقدس است

به گزارش ميراث‌آريا(chtn) به نقل از روابط عمومي ستاد گردشگري جنگ حسين زکريايي دبير اين ستاد با اعلام اين خبر افزود: در اين گردهمايي که براي نخستين‌‌بار صورت مي‌گيرد، فرماندهان و رزمندگان لشکر ويژه 25 کربلا با حضور در مناطق عملياتي خوزستان ياد و خاطره همرزمان شهيد خود را گرامي مي‌دارند.

به گفته زکريايي، فرماندهان و رزمندگان لشکر ويژه 25 کربلا در دوران دفاع مقدس همچنين با حضور در سنگر سردار شهيد «حاج حسين بصير» فرمانده لشکر ويژه 25، ياد و خاطره اين فرمانده شهيد را نيز گرامي ‌مي‌دارند.

وي يادآور شد: شرکت‌کنندگان در اين گردهمايي که با حمايت ستاد گردشگري جنگ برگزار مي‌شود در طول حضور در خوزستان از مناطق عملياتي دفاع مقدس جنوب از جمله اروند، هفت‌تپه (مقر لشکر ويژه 25 کربلا در دفاع مقدس)، دهلاويه و محور عملياتي جاده شهيد صفوي شلمچه که محور آخرين تک دشمن در پايان جنگ تحميلي بود، بازديد خواهند کرد.

به گفته زکريايي، اين رزمنده‌ها غواصان موج اول عمليات والفجر 8 هستند که در خط حد شهر فاو وارد عمل شده و اسباب پيروزي اين عمليات و فتح فاو را فراهم کردند.

وي در پايان گفت: به مناسبت حضور اين رزمندگان در مناطق عملياتي دفاع مقدس، ويژه‌نامه‌اي توسط ستاد گردشگري جنگ منتشر شده و بسته‌هاي فرهنگي شامل سي‌دي عمليات‌هاي دفاع مقدس و ديگر هداياي فرهنگي در اختيار آن‌ها قرار گرفته است.

اين گردهمايي از 25 بهمن‌ماه آغاز شده است./115

انتهای پیام/

کد خبر 1389112742