تدارک 27 کمپينگ براي ميزباني از ميهمانان نوروزي

مهدي دريانورد در گفتگوي با ميراث آريا (CHTN) گفت : با توجه به اينکه استان هرمزگان يکي از مقصد هاي اصلي گردشگري نوروزي کشور است و حدود 60 درصد از مسافران نوروزي به اين استان مي آيند ، استان هرمزگان همه ساله برظرفيت هاي پذيرش گردشگرانش مي افزايد .

وي افزود: امسال با ايجاد 27 کمپينگ در سراسر استان و جزاير سه گانه آن و همچنين افزودن 3 کمپينگ، سه هتل آپارتمان و استاندارد سازي مکان هاي اقامتي تفريحي استان بيش از سال هاي گذشته آماده پذيرايي از ميهمانان نوروزي هستيم.

دريانورد ادامه داد : اين کمپينگ ها شامل مجموعه اي از امکانات اسکان موقت مسافران است که شامل سرويس بهداشتي، پليس انتظامي، هلال احمر ، نانوايي سيار، اورژانس ،دستگاه هاي ATM خوان ، سامانه حمل و نقل اتوبوس به سطح شهر و ديگر امکانات مورد نياز مسافران است .

مدير کل ميراث فرهنگي ،صنايع دستي و گردشگري استان هرمزگان ادامه داد: برنامه هاي متنوعي نيز براي جنبه هاي تفريحي اقامتي مسافران در نظر گرفته شده است از جمله برنامه هاي فرهنگي ، نمايشگاه هاي صنايع دستي و غرفه هاي فروش صنايع دستي و اجراي موسيقي زنده محلي است .

وي همچنين از ايجاد بزرگترين سفره هاي آشپزي در اين کمپينگ ها خبر داد و هدف از آن را ايجاد مسابقاتي براي سرگرمي و آشنايي خانواده با يکديگر براي گذراندن لحظاتي خوش اعلام کرد .

مهدي دريا نورد در پايان اظهار اميدواري کرد که هموطنان با خاطراتي خوش پس از بازديد از سواحل خليج هميشه فارس و جزاير زيباي آن سال خوبي را آغاز کنند .
/118

انتهای پیام/

کد خبر 1389120154