اختصاص 2 کشتي مجلل براي گردشگري دريايي هرمزگان

مهدي دريانورد در گفتگوي با ميراث آريا (chtn)، گفت: 2 شناور گردشگري براي مسافران نوروزي در نظر گرفته شده است تا مسافران بتوانند در ايام نوروز در خليج‌فارس و جزاير آن به سياحت و تفريح بپردازند.

وي افزود: يکي از اين کشتي‌ها ، کشتي مدرن به نام ياسين 110 است که تمامي امکانات تفريحي و اقامتي در آن در نظر گرفته شده و ظرفيت اين کشتي 130 نفر است و همه‌ امکانات به صورت VIP در آن تعبيه شده است.

دريانورد ادامه داد: کشتي ديگر در واقع يک لنج سنتي است که در آن فضاهاي سنتي پذيرايي براي گردشگران مهيا شده و ظرفيت آن 300 نفر است.

مدير کل ميراث فرهنگي،‌صنايع‌دستي و گردشگري استان هرمزگان اظهار داشت: از جمله خدماتي که اين کشتي‌ها ارائه مي‌دهند مي‌توان از سرو منوهاي غذايي متنوع داخلي و خارجي، بازديد از جزاير خليج‌فارس و همچنين ارائه سرگرمي‌هاي دريايي طي سفر و استفاده از جاذبه‌هاي زيست محيطي خليج‌فارس اشاره کرد .

مهدي دريانورد بيان داشت: اين کشتي‌ها در اختيار تورهاي گردشگري و هتل‌ها قرار داده شده است و هموطنان علاقه‌مند مي‌توانند براي ثبت نام و رزرواسيون به تورهاي گردشگري و يا هتل‌هايي که در آن‌ها اقامت دارند مراجعه کنند.

وي افزود: اين کشتي‌ها در تمامي روزهاي تعطيلات نوروز خدمات رساني و فعاليت مي‌کنند و در آن‌ها برنامه‌هاي متنوعي از جمله اجراي زنده موسيقي سنتي و غرفه‌‌هاي فروش کالا در نظر گرفته شده است.

دريانورد در پايان اظهار اميدواري کرد که مسافران با گذراندن لحظاتي خوش و به ياد‌ماندني سال جديد را با موفقيت و بهروزي آغاز کنند.

/118

انتهای پیام/

کد خبر 1389120752