برگزاري دومين جلسه ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي کرمانشاه

به گزارش ميراث‌آريا(chtn)، مديرکل ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان کرمانشاه در اين جلسه که با حضور اعضاي ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي استان برگزار شد، اظهار داشت: برنامه‌هاي نوروز 91 بايد متفاوت با سال‌هاي گذشته برگزار شود.

«جليل رحيمي» خطاب به اعضاي ستاد تسهيلات سفر نوروزي در جلسه گفت: نحوه برگزاري برنامه‌ها در ايام تعطيلات نوروز 91 بايد از کيفيت و تنوع بالايي برخوردار باشد تا بتوانيم در جذب گردشگران و مسافران نوروزي موفق‌تر از گذشته عمل کنيم.

اين مقام مسوول در اداره ‌کل ميراث‌فرهنگي استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: نمايش آداب و رسوم سنتي استان به ميهمانان نوروزي و گردشگران از اهميت بسياري برخوردار است و بايد با اجراي برنامه‌هاي متنوع معرفي شود.

وي با تاکيد بر دقت در برگزاري نمايشگاه‌هاي صنايع‌دستي به ميراث‌آريا گفت: اين نمايشگاه‌ها بايد در اماکن مناسب و پرتردد گردشگران و ميهمانان ورودي به استان در ايام تعطيلات نوروز داير شوند.

مديرکل ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان کرمانشاه اظهار داشت: تمامي اعضاي ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي استان بايد تلاش کنند تا بتوانيم نواقص اجراي برنامه‌هاي تعطيلات نوروزي سال‌هاي گذشته را برطرف کنيم.

گفتني است؛ در ادامه اين جلسه اعضاي ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي استان کرمانشاه به بيان ديدگاه‌هاي خود در راستاي برگزاري هرچه مطلوب‌تر برنامه‌هاي نوروز 91 پرداختند.

/117

انتهای پیام/

کد خبر 1390092114