دفاتر خدمات گردشگري کرمانشاه فعال‌تر عمل کنند

به گزارش ميراث‌آريا(chtn)، معاون گردشگري اداره‌کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري کرمانشاه در نشست مديران دفاتر خدمات گردشگري استان، فعاليت اين دفاتر را تنها در حد فروختن بليط دانست و اظهار داشت: اين روند نامطلوب و غيرفعال بايد تغيير يابد.

وي افزود: با توجه به اين که برقراري پروازهاي خارجي از جمله کرمانشاه- سليمانيه، عملي بسيار بزرگ و حائز اهميت براي استان به شمار مي‌رود بنابراين دفاتر خدمات گردشگري استان موظف هستند با فعاليت خود ضمن رونق اين پرواز مانع از تعطيلي آن شوند.

فرجي با بيان اين که در استان کرمانشاه 36 دفتر خدمات گردشگري وجود دارد، خاطرنشان کرد: از اين تعداد 2 دفتر در حال احداث، يک دفتر در حال جابه‌جايي و يکي از دفاتر نيز تعطيل است.

به گزارش ميراث‌آريا، اين مقام مسوول در اداره‌کل ميراث فرهنگي استان کرمانشاه با اشاره به 13 دفتر خدمات گردشگري فعال در سطح شهرستان‌هاي استان، يادآور شد: همچنين در شهرستان‌هاي گيلانغرب، دالاهو، پاوه، روانسر و ثلاث باباجاني دفتر خدمات گردشگري وجود ندارد.

خاطرنشان مي‌ شود، در ادامه اين جلسه چند تن از مديران دفاتر خدمات گردشگري استان کرمانشاه به بيان مسائل و مشکلات حوزه کاري خود پرداختند.
/117


انتهای پیام/

کد خبر 139011065