راه‌اندازي سامانه پيامک گردشگري آذربايجان ‌شرقي

به گزارش ميراث‌آريا (chtn)، به نقل از روابط عمومي ميراث ‌فرهنگي، صنايع ‌دستي و گردشگري آذربايجان ‌شرقي، «تراب محمدي» با اعلام اين خبر افزود: سامانه پيامک استان در اين روزها به شکل شبانه‌روزي پاسخگوي تمام مسائل مطرح شده از سوي گردشگران در حوزه ستاد سفرها و عملکرد تمام اعضاي ستاد خواهد بود.

وي تصريح کرد: گردشگران مي‌توانند با ارسال پيامک به اين سامانه، تمام انتقادها، پيشنهادها و شکايات خود را از اين اداره‌ کل و يا دستگاه‌هاي ذي‌ربط در امر گردشگري مطرح کرده و در نظرسنجي‌هاي مطرح شده شرکت کنند.

محمدي اظهار داشت: گردشگران مي‌توانند در تعطيلات نوروز موضوعات مورد نظر خود را براي ارتباط با بخش‌هاي مختلف اين اداره ‌کل به شماره 300001838 پيامک کنند.

دبير ستاد سفرهاي آذربايجان ‌شرقي يادآور شد: بيش از 250 نفر از راهنمايان گردشگري نيز در تمام ورودي‌ها، پايانه‌هاي مسافربري، فرودگاه‌ها، راه‌آهن و همچنين در مجاورت اماکن شاخص تاريخي و گردشگري استان مستقر خواهند بود و به راهنمايي گردشگران و پاسخگويي به سوالات آنان خواهند پرداخت.

محمدي تصريح کرد: همچنين بيش از 2 ميليون نسخه از انواع نقشه، بروشور راهنماي اماکن و آثار تاريخي و گردشگري استان، لوح‌هاي فشرده و ساير اقلام فرهنگي در نقاط مختلف استان و همچنين ورودي‌هاي شهرستان‌هاي مختلف آذربايجان شرقي توزيع مي‌شود.

وي اظهار داشت: تمام بخش‌هاي ستاد سفرهاي استان، با بسيج نيروها و فعاليت شبانه‌روزي براي ايجاد سفري ايمن و راحت براي گردشگران نوروزي در آذربايجان شرقي تلاش کرده‌اند.

ب/115

انتهای پیام/

کد خبر 139012242