ضرورت تبيين نقش کانون جهانگردي و اتومبيلراني در نظام مديريتي کشور

به گزارش ميراث آريا(chtn)، «سيد حسن موسوي» با بيان اين مطلب در جمع اعضاي هيأت مديره و مديران کانون جهانگردي و اتومبيلراني جمهوري اسلامي ايران، افزود: اين کانون در پيشبرد اهداف سازمان ميراث ‌فرهنگي، صنايع‌ دستي و گردشگري به دليل دارا بودن ظرفيت و پتانسيلي بي‌بديل مي‌تواند نقش بسيار مهمي را به عنوان يکي از بازوان اجرايي سازمان ايفا کند.

وي با تاکيد بر ضرورت تبيين نقش کانون جهانگردي و اتومبيلراني در نظام مديريتي کشور خاطر نشان کرد: اين موضوع مهم باعث افزايش و تقويت جايگاه کانون و همچنين افزايش اعتماد به نفس مديران و کارمندان اين مجموعه در بخش‌هاي مختلف خواهد شد.

رئيس سازمان ميراث ‌فرهنگي، صنايع‌ دستي و گردشگري در ادامه با اشاره به اهميت موضوعات ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري در دولت؛ تلاش‌ها براي دستيابي به اهداف مهم و از پيش تعيين شده اين سازمان و زيرمجموعه‌هاي آن، از جمله کانون جهانگردي و اتومبيلراني را مورد تاکيد قرار داد.

معاون رئيس‌جمهور در بخش ديگري از صحبت‌هاي خود با اشاره به اهميت جايگاه و نقش کانون جهانگردي و اتومبيلراني يادآور شد: سازماندهي اهداف، مهندسي برنامه‌ها و تشکيل اتاق فکر در اين مجموعه مي‌تواند به پيشبرد اهداف و سياست‌هاي از پيش تعيين شده در اين مجموعه کمک کند و اينجانب به دليل نقشي که در پيوستن کانون به سازمان ميراث فرهنگي در زمان معاونت سرمايه‌گذاري‌ام داشتم، حساسيت مديريتي بسيار بالايي روي کانون جهانگردي و اتومبيلراني دارم.

رئيس سازمان ميراث ‌فرهنگي، صنايع‌ دستي و گردشگري خاطر نشان کرد: بايد زمينه‌اي فراهم شود که کانون اتومبيلراني و جهانگردي به يک الگو تبديل شود به گونه‌اي که هنگام حضور آقاي جعفري مديرعامل کانون در مجامع جهاني از کانون جهانگردي و اتومبيلراني جمهوري اسلامي ايران با افتخار ياد شود.

وي بر ضرورت ساماندهي شرکت‌هاي تابعه کانون و اهميت به کار گيري نيروهاي کارآمد و متخصص تاکيد کرد و گفت: نخستين حکمي که پس از انتصابم در سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري صادر کردم براي مديرعامل کانون جهانگردي و اتومبيلراني بود.

موسوي در ادامه با اشاره به نقش کانون جهانگردي و اتومبيلراني در پيشبرد ماموريت‌هاي سازمان ميراث فرهنگي کشور خواستار تلاش‌هاي مضاعف اين کانون در جذب گردشگران خارجي با همکاري و همفکري معاونت گردشگري سازمان شد.

وي خاطر نشان کرد: در ارتباط با اين تلاش‌ سازمان ميراث فرهنگي نيز از کانون حمايت‌ خواهد کرد چرا که موضوع جذب هفت و نيم ميليون گردشگري به ايران در حال حاضر از اهميت بالايي برخوردار است.

معاون رئيس‌جمهور در ادامه با تاکيد بر موضوع تبليغات و اطلاع‌رساني مناسب فعاليت‌هاي کانون خواستار معرفي هر چه بيشتر فعاليت‌هاي گوناگون کانون جهانگردي و اتومبيلراني جمهوري اسلامي ايران شد.

رئيس سازمان ميراث ‌فرهنگي، صنايع‌ دستي و گردشگري همچنين با اشاره به توضيحات مديرعامل کانون راجع به راه‌اندازي سامانه پاسخگويي تلفني 09669 خواستار تقويت و تداوم اين قبيل برنامه‌ريزي‌ها در کانون جهانگردي و اتومبيلراني براي خدمت بيشتر به مردم شد.

خاطر نشان مي‌شود؛ در ابتداي اين جلسه و قبل از صحبت‌هاي معاون رئيس‌جمهور، «حسين جعفري» مديرعامل کانون جهانگردي و اتومبيلراني نيز در سخناني به ارائه آخرين گزارش از وضعيت و فعاليت‌هاي اين مجموعه در 3 ماه گذشته پرداخت.

به گزارش ميراث آريا، در اين نشست همچنين «منوچهر جهانيان» معاون گردشگري کشور و «ملک محمد نجفي» معاون توسعه مديريت نيز در ارتباط با ماموريت‌هاي کانون جهانگردي و اتومبيلراني سخنراني کردند.
/108

انتهای پیام/

کد خبر 1391021858