حضور گسترده راهداران در محورهاي مازندران

به گزارش ميراث‌آريا(chtn) به نقل از روابط عمومي اداره‌کل راه و شهرسازي استان مازندران، «عباسعلي نجفي» اظهار داشت: با توجه به اين‌که حفظ و نگهداري از راه‌هاي موجود يکي از وظايف اصلي راه و شهرسازي بوده بنابراين اين اداره‌کل با آغاز موج دوم سفرهاي تابستاني و تردد ميليوني گردشگر به اين استان و بالا رفتن حجم ترافيک در سطح محورها اقدامات گسترده‌اي را با هدف افزايش ضريب ايمني در محورها با بسيج تمامي امکانات در دست اجرا دارد.

وي در زمينه برنامه‌هاي اجرايي اين اداره‌کل افزود: پاک‌سازي و زيباسازي حريم راه‌ها، شستشو و ترميم تابلوها و علائم، منظر‌آرايي و زيبا‌سازي مبلمان جاده‌اي، شانه‌سازي‌، لکه‌گيري رويه راه‌، تخليه قنوها‌، برم‌ها، بارمرده گالري‌ها و سردهانه تونل‌ها، شانه‌سازي، حذف اختلاف سطح‌، ريزش‌برداري و ... از جمله برنامه‌هاي در دست اقدام بوده که با جديت در حال اجرا است.

نجفي در ادامه به استقرار اکيپ‌هاي سيار راهداري در سطح محورهاي شرياني استان از جمله محور کندوان، هراز و سوادکوه اشاره و عنوان کرد: علاوه بر گشت‌هاي ثابت راهداري، اين اداره‌کل 30 اکيپ سيار راهداري نيز در سطح محورها مستقر کرده است.

مدير راهداري راه و شهرسازي استان مازندران اجراي اين طرح در مازندران را بسيار حياتي و مهم برشمرد و افزود‌: اميدواريم با تلاش و کوشش مضاعف راهداران و رعايت تمامي قوانين و مقررات توسط کاربران جاده‌اي، محورهاي ايمن و روان در سطح محورهاي ارتباطي اين استان داشته باشيم.
/117

انتهای پیام/

کد خبر 1391053125