برگزاري جلسه ستاد تسهيلات سفرهاي تابستاني آذربايجان‌غربي


به گزارش ميراث‌آريا(chtn)، معاون گردشگري اداره‌کل ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان آذربايجان‌غربي در اين جلسه اظهار داشت: برنامه‌هاي شاخصي در استان و به‌ويژه شهرستان اروميه براي استقبال از مسافران تابستاني در نظر گرفته شده است.

«حسين امامي» افزود: در بحث جذب گردشگر رقابت بسياري ميان استان‌هاي کشور وجود دارد و مسوولان استان و به‌ويژه شهرستان اروميه بايد تلاش بيشتري در اين زمينه داشته باشند.

وي با اشاره به اجراي طرح اتوبوس گردشگري در اروميه اظهار داشت: استقبال خوبي از اين اتوبوس توسط مسافران و حتي همشهريان به عمل آمده و اين اتوبوس در دو نوبت صبح و عصر به ارائه خدمات مي‌پردازد.

اين مقام مسوول با اشاره به استقرار کيوسک‌هاي اطلاع‌رساني در نقاط مختلف شهر اروميه و ورودي‌هاي شهر، خاطرنشان کرد: اطلاع‌رساني به گردشگران در اولويت کاري معاونت گردشگري قرار دارد.

وي با اعلام اين‌که در سطح شهر، موزه اروميه بيشترين بازديد را داشته است، تصريح کرد: ساعات کار موزه اروميه به دليل تعداد زياد بازديدکنندگان افزايش يافته است.

امامي با اشاره به اين‌که تابلوهاي گردشگري در مسيرهاي مورد نظر نصب مي‌شود، ادامه داد: مکان‌هاي اين تابلوها مشخص شده و اميدواريم در کارگروه تخصصي گردشگري اعتبار و موافقت لازم براي نصب اين تابلوها اعلام شود.
/117

انتهای پیام/

کد خبر 1391061619