برگزاري دوره‌هاي بازآموزي براي کارکنان دفاتر خدمات مسافرتي

به گزارش ميراث‌آريا(chtn)، «تراب محمدي» اظهار داشت: اين تورهاي آشناسازي به صورت هفتگي براي پرسنل شاغل در دفاتر خدمات مسافرتي و جهانگردي استان برگزار مي‌شود.

وي افزود: اين تورها از امروز با حضور 40 تن از مديران دفاتر خدمات مسافرتي و جهانگردي استان و با هدف تنظيم آگاهانه‌تر برنامه‌ها و پکيج‌هاي سفر آغاز شد.

محمدي يادآور شد: علاوه بر آثار تاريخي و فرهنگي، مديران دفاتر از کمپ‌ها، تاسيسات گردشگري و هتل‌هاي تازه ساخت استان و تبريز بازديد کردند تا با تمامي اماکن اقامتي استان براي گردشگراني با هر توان مالي بيش از پيش آشنا شوند.

عضو شوراي مشورتي گردشگري کشور تشريح کرد: موزه آذربايجان، مسجد کبود و سايت موزه مسجد کبود تبريز، مجموعه ربع رشيدي، هتل جديدالتاسيس لاله، موزه قاجار و کمپ گردشگري غرب تبريز از جمله اماکن تاريخي، فرهنگي و گردشگري بودند که کارکنان دفاتر خدمات مسافرتي و گردشگري استان امروز از آن بازديد کردند.

وي يادآور شد: اداره‌کل ميراث‌فرهنگي استان پيش از اين نيز دوره‌ها و کارگاه‌هاي تخصصي و فشرده‌اي را براي آشنايي و بازآموزي پرسنل و نيروي انساني هتل‌ها، مهمانپذيرها و دفاتر خدمات مسافرتي آذربايجان شرقي برگزار کرده بود که اين روند در سال جاري نيز ادامه خواهد داشت.
/117

انتهای پیام/

کد خبر 1391062034