محدوديت‌هاي صدور ويزا، تهديدي براي گردشگري انگليس

به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از يو پي آي، سازمان‌هاي گردشگري انگليس از دولت اين کشور خواستند با کاهش محدوديت‌هاي صدور رواديد مانع از کاهش آمار ورود گردشگر به ويژه گردشگران کشورهاي ثروتمند به اين کشور شود.

آمارهاي دولتي انگليس نشان مي‌دهد گردشگري اين کشور در ماه آگوست در مقايسه با سال 2011 کاهشي 5‌درصدي داشته که يکي از عوامل آن برگزاري رقابت‌هاي المپيک بوده است.

مدير اجرايي موسسه مسافرتي تراول لوج انگلستان با اشاره به اين که اخبار رسيده از سازمان ملي آمار اين کشور بسيار نگران‌کننده است، از نخست وزير انگليس خواست تشريفات اداري لازم براي جذب گردشگران کشورهاي ثروتمندي همچون برزيل، روسيه، هند و چين را با لغو محدوديت‌هاي صدور رواديد انجام دهد.

رئيس موسسه سرگرمي مرلين که مديريت اماکن معتبري همچون موزه مادام توسو، برج‌هاي آلتون و ديگر اماکن تفريحي در انگليس و اروپا را برعهده دارد، محدوديت‌هاي صدور رواديد انگليس را سنگين و پرهزينه خواند و خواستار تعديل آن شد.

به گزارش ميراث آريا، کارشناسان معتقدند تداوم اين قانون در سال‌هاي آينده بدون شک خساراتي جبران‌ناپذير به صنعت گردشگري انگلستان وارد خواهد کرد.
ب/109

انتهای پیام/

کد خبر 1391072247