تمايل سرمايه گذاران براي سرمايه گذاري در کلوت هاي شهداد

به گزارش ميراث آريا(CHTN)، «حسين شمس الديني» مدير کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان کرمان با بيان اين که در سومين همايش و نمايشگاه بين المللي فرصت هاي سرمايه گذاري، سرمايه گذاران اقصي نقاط کشور از فرصت هاي سرمايه گذاري استان کرمان استقبال کردند، گفت: در اين همايش سرمايه گذاران مختلفي از اقصي نقاط کشور به بررسي فرصت هاي سرمايه گذاري استان پرداختند و با بسياري از آن ها آشنا شدند.

وي با اشاره به استقبال بي نظير شرکت ها و موسسات بخش خصوصي از پکيج فرصت هاي سرمايه گذاري استان، افزود: بسياري از سرمايه گذاران تمايل خود را براي سرمايه گذاري در بخش هاي مختلف ميراثي و گردشگري اعلام کردند.

شمس الديني در ادامه از قول مساعد براي تامين زيرساخت هاي مورد نياز از قبيل آب، برق و گاز، راه دسترسي و تامين تسهيلات مورد نياز به سرمايه گذاران خبر داد و تصريح کرد: برنامه هايي براي بازديد سرمايه گذاران کشور از طرح هاي انتخابي استان تهيه شده است که به زودي اجرا خواهد شد.

وي به تمايل سرمايه گذاران به سرمايه گذاري در هفت باغ علوي، کلوت هاي شهداد و محور گردشگري دلفار- جيرفت اشاره کرد و گفت: البته ساير نقاط استان نيز براي بسياري از سرمايه گذاران جذاب بود که مي توان به مجتمع هاي بين راهي اشاره کرد.
/117

انتهای پیام/

کد خبر 1391122012