صورت جلسه چهارمین نشست کمیته فنی مشترک گردشگری ایران و تونس امضاء شد

 

صورت جلسه چهارمین نشست کمیته فنی مشترک گردشگری ایران و تونس شب گذشته در مراسمی با حضور محمد علی نجفی و جمال قمره وزیر گردشگری تونس امضاء شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری این صورت در مراسمی و با حضور مقاماتی از ایران و تونس به امضاء محمد علی نجفی و جمال قمره رسید.

در مراسم امضاء این صورت جلسه علاوه بر وزیر گردشگری تونس، خالد الزیتونی سفیر این کشور در ایران و جمعی از مقامات تونسی و مدیران حوزه گردشگری جمهوری اسلامی ایران حضور داشتند.

در مراسم امضاء صورت جلسه چهارمین نشست کمیته فنی مشترک گردشگری ایران و تونس دو طرف بر توسعه و تقویت گردشگری بین جمهوری اسلامی ایران و تونس تاکید کردند.

هیات تونسی متشکل از وزیر گردشگری ، مدیر همکاری های بین المللی، مدیر آموزش، مدیر بازاریابی، نماینده وزارت بهداشت و تعدادی از فعالان بخش خصوصی حوزه گردشگری این کشوراز روز جمعه 12 مهر به منظور بررسی راهکارهای توسعه و تقویت گردشگری با جمهوری اسلامی ایران به تهران سفر کرده است  که مهمترین برنامه سفر کاری هیات تونسی به ایران دیدار با محمد علی نجفی و امضاء صورت جلسه چهارمین نشست کمیته فنی مشترک گردشگری ایران و تونس است.

/108

انتهای پیام/

کد خبر 1392071424