توجه به موضوع حجاب و عفاف در مجموعه‌های گردشگری

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس گفت: مدیران تأسیسات گردشگری در به‌کارگیری نیروها و مراجعه‌کنندگانی که به مجموعه‌های اقامتی، پذیرایی و گردشگری ورود پیدا می‌کنند، نسبت به موضوع حجاب و عفاف دقت نظر داشته باشند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری استان فارس، قدرت‌الله تاج‌بخش در جلسه کمیته عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منکر تأسیسات و مؤسسات گردشگری این استان با اشاره به اهمیت موضوع عفاف و حجاب از دیدگاه اسلام ضرورت رعایت این مهم در تمام تأسیسات و مؤسسات گردشگری را متذکر شد.
وی اظهار داشت: ضروری است مدیران تأسیسات گردشگری این استان از دو جنبه به این موضوع توجه داشته باشند که ابتدا در موضوع به کارگیری نیروها و کارکنان مجموعه‌ها است و دیگر مراجعه‌کنندگانی که به مجموعه‌ها اعم از اقامتی، پذیرایی و سایر اصناف مرتبط با گردشگری ورود پیدا می‌کنند.
تاج‌بخش همچنین با اشاره به این که در تأسیسات و مؤسسات گردشگری این استان موازین شرعی و اسلامی رعایت می‌شود گفت: برگزاری این‌گونه جلسات به منظور هم‌اندیشی و تعامل برای کسب توفیقات بیشتر در این زمینه است.
وی همچنین به ضرورت ارتقای سطح خدمات به مسافران و گردشگران اشاره کرد و گفت: رعایت اصول و موازین مشتری‌مداری و رفع نواقص در ارائه خدمات مطلوب به آنان و بالا بردن سطح رضایت مسافران و گردشگران در تأسیسات و مؤسسات گردشگری از مهمترین مسائلی است که انتظار می‌رود به طور جدی مورد توجه مدیران مؤسسات قرار گیرد.
/108

انتهای پیام/

کد خبر 139209272