تجلیل از 10 هنرمند پیشکسوت هنرهای سنتی

دبیر همایش تجلیل از پیشکسوتان صنایع دستی با اشاره به اینکه این مراسم فردا برگزار خواهد شد، گفت: 10 نفر از هنرمندان پیشکسوت هنرهای سنتی و صنایع دستی در این مراسم مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

سید عبدالمجید شریف‌زاده در گفتگو با میراث آریا(chtn) گفت: همایش تجلیل از پیشکسوتان هنرهای سنتی و صنایع دستی فردا با حضور 200 نفر از هنرمندان سراسر کشور برگزار می‌شود.

دبیرهمایش تجلیل از پیشکسوتان ادامه داد: رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، معاون صنایع دستی و مدیران ارشد سازمان در این مراسم حضور خواهند داشت.

مدیرکل دفتر توسعه، ترویج و آموزش صنایع دستی تصریح کرد: در این برنامه از 10 نفر از هنرمندان پیشکسوت صنایع دستی و هنرهای سنتی مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.

شریف‌زاده افزود: همایش تجلیل از پیشکسوتان صنایع دستی ساعت 17 فردا (17 دی ماه) با حضور هنرمندان، صاحبنظران و پیشکسوتان این حوزه در سالن آمفی تئاتر سازمان میراث فرهنگی برگزار می‌شود.

وی در پایان اظهار کرد: مراسم تجلیل از پیشکسوتان صنایع دستی از سال آینده به طور متوالی برگزار می‌شود و دبیرخانه این همایش هم به طور دائمی در معاونت صنایع دستی فعال خواهد بود.

انتهای پیام/

کد خبر 139210154