فروش زمستانه 10 پاساژ همدان در جشنواره زمستانی

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی وگردشگری استان همدان از فروش زمستانه در 10 پاساژ همدان در هفتمین جشنواره زمستانی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان، «علیرضا ایزدی»، از برگزاری هفتمین جشنواره زمستانی دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد و افزود: سوم تا 12 بهمن ماه زمستان همدان چهره زمستانی به خود می‌گیرد.
وی با بیان اینکه سال گذشته همکاری سازمان‌ها در برگزاری این جشنواره مطلوب بود، افزود: امیدوارم در هفتمین جشنواره زمستانی نیز شاهد همکاری همه ادارات در این رویداد فرهنگی باشیم.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری همدان با بیان اینکه چارچوب کلی جشنواره مانند سال‌های قبل است، افزود: جشنواره فرصتی برای معرفی زمستان است که کل استان به گونه‌ای از آن بهره‌مند است.
وی با تأکید بر اینکه با اصناف نیز جلساتی در راستای هماهنگی برای جشنواره زمستانی داشته‌ایم، یادآور شد: امسال اصناف جدی‌تر پای کار می‌آید تا حال و هوای شهر همدان نیز تغییر کند.
ایزدی با تأکید بر معرفی سوغات همدان نیز اذعان کرد: کماج، شیرمال و انگشت‌پیچ همدان با ارائه به سازمان مرکزی ثبت شده‌اند اما خوراکی‌های نان قندی، حلوالوزی، راحتی، چای بغدادی، آبنبات قیچی، خوانچه عروس و گرده‌ها نیز در دستور کار ثبت قرار دارد.

وی اضافه کرد: با هماهنگی صورت گرفته در جشنواره زمستانی 10 پاساژ همدان فروش زمستانی خواهند داشت تا علاوه بر شهروندان همدانی، گردشگران نیز بتوانند از این فرصت بهره‌مند شوند.
/108

انتهای پیام/

کد خبر 1392102314