انتصاب رئیس و اعضاء شورای امر به معروف و نهی از منکر سازمان

دبیر کل ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر، با صدور احکامی رئیس، دبیر و اعضاء شورای امر به معروف و نهی از منکر سازمان میراث فرهنگی را منصوب کرد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، حجت الاسلام و المسلمین سید احمد زرگر بنا بر پیشنهاد محمد علی نجفی، و بر اساس احکامی، سمیع الله مکارم حسینی را به عنوان رئیس، حجت الاسلام و المسلمین ایمان عبدالهیان را به عنوان دبیرو محمد جواد عباباف، علیرضا تابش، امین عارف نیا و سرهنگ پاسدار حسن اکبری را به عنوان اعضاء این شورا منصوب کرد.
به همین منظور در جلسه ای که با حضور هاشمیان معاون ستاد احیاء امر به معروف و نهی ازمنکر برگزار شد احکام صادره به رئیس، دبیر و اعضاء این شورا اعطا شد.
گفتنی است سمیع الله حسینی مکارم معاون توسعه مدیریت، حجت الاسلام والمسلمین ایمان عبدالهیان دبیر ستاد اقامه نماز سازمان میراث فرهنگی، جواد عباباف مشاور رئیس سازمان و مدیر کل حراست، علیرضا تابش، مشاور رئیس سازمان و مدیر کل حوزه ریاست، امین عارف نیا، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی و سرهنگ حسن اکبری فرمانده مرکزمقاومت بسیج سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هستند.
/108انتهای پیام/

کد خبر 139211058