برگزاری ستاد هماهنگي خدمات سفر در شهرستان البرزاستان قزوین

نخستين جلسه \"ستاد هماهنگي خدمات سفر شهرستان البرز\" با حضور معاون فرماندار، مدير ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري و ساير روساي ارگانهاي عضو ستاد در محل فرمانداري شهرستان البرزدر استان قزوین تشكيل شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان قزوین، اين جلسه با محوريت نوروز 93 و به منظور ايجاد تعامل بيشتر اعضاء ستاد، افزايش سطح كيفي خدمات به مسافران و هماهنگي و مشارکت دستگا‌هاي مرتبط براي ارائه خدمات مطلوب و رضايتبخش به گردشگران در تعطيلات نوروز برگزار شد.
بغدادي معاون فرماندار البرز ضمن تاکيد بر لزوم مشارکت و تعامل دستگاههاي ذيربط و ارائه دهنده خدمات در ايام نوروز 93، خواستار فراهم آوردن امکانات و تسهيلات براي ميزباني از گردشگران در اين ايام با همت مضاعف شد.
اصغري مدير ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري شهرستان البرز نيز به عنوان دبير ستاد با ارائه گزارشي در خصوص عملکرد اين دستگاه، از تدوين برنامه هايي با رويکرد مذهبي و متناسب با تقارن ايام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در ايام نوروز خبر داد.
اين نشست با ارائه نقطه نظرات و پيشنهادات مسئولين مرتبط با موضوع و بحث و تبادل نظر و ارائه راهکار در خصوص رفع موانع و مشکلات موجود جهت معرفي توانمندي‌ها و ظرفيت‌هاي اين شهرستان و رضايت خاطر هر چه بيشتر ميهمانان و گردشگران در ايام نوروز خاتمه يافت.
/108

انتهای پیام/

کد خبر 1392113011