قلی‌نژاد: به همه تبریک می‌گویم

کارشناس ارشد میراث‌فرهنگی در واکنش به انتخاب دکتر محمدحسن طالبیان به عنوان معاون میراث فرهنگی کشور گفت: این انتخاب را به علاقه‌مندان و دلسوزان این حوزه تبریک می‌گویم.

علیرضا قلی نژاد پیربازاری با اشاره به اینکه فرد انتخاب شده، اکثر مدارج علمی و اجرایی میراث فرهنگی را طی کرده است، افزود: دکتر طالبیان به عنوان مدیر پایگاه، مدیر استان، مدیر ستادی و رئیس پرونده‌های ثبت جهانی کارنامه درخشانی از خود به جا گذاشته است.

وی، دکتر طالبیان را فردی صاحب‌نظر در سطح ملی و بین‌المللی دانست و تصریح کرد: اگر کمی واقع‌بین باشیم به این نکته پی می‌بریم که تعداد افرادی که جمیع توانایی‌های حوزه میراث فرهنگی را دارند به تعداد انگشتان دست هم نمی‌رسند.
مدیر سابق پایگاه میراث‌فرهنگی بافت تاریخی شیراز یادآور شد: دکتر طالبیان با توجه به سلامت نفس و اخلاق و عدم وابستگی به گروه خاص، می‌تواند میراث فرهنگی را در مسیر تخصصی و شایسته‌ای هدایت کند.

قلی‌نژاد به آشنایی 30 ساله خود به دکتر طالبیان اشاره کرد و افزود: شواهد و اسناد مربوط به اقدامات و سوابق اجرایی روشن معاون میراث فرهنگی موجود است که همگی آنها بر این انتخاب شایسته صحه می‌گذارد.

وی در پایان گفت: انتخاب دکتر طالبیان به عنوان معاون میراث فرهنگی بهترین تصمیم رئیس این سازمان است و همه ما باید برای سامان دادن وضعیت فعلی حوزه میراث فرهنگی به دکتر طالبیان کمک کنیم.

انتهای پیام/

کد خبر 1392121019