خراسان رضوی با اهداء گل به استقبال زائران خورشید رفت

استاندار خراسان رضوی به همراه مدیران کل دستگاه های عضو ستاد هماهنگی خدمات سفر استان با حضور در ایستگاه راه آهن مشهد با اهداء گل به استقبال زائران حضرت شمس الشموس امام هشتم (ع) رفتند.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، علیرضا رشیدیان در اولین ساعت صبح امروز 29 اسفندماه 92 و چند ساعت مانده به تحویل سال جدید به همراه تعدادی از مدیران و مسئولان دستگاه های مختلف در این استان با حضور در ایستگاه راه آهن مشهد از نزدیک در جریان نحوه ارائه خدمات به زائران و مسافران نوروزی مشهد قرار گرفت.

در این دیدار که شهردار مشهد، مدیران کل دستگاه های عضو ستاد هماهنگی خدمات سفر در خراسان رضوی و رجبعلی لباف خانیکی دبیرستاد هماهنگی خدمات سفر استان نیز حضور داشتند، رشیدیان ضمن خوش آمد گویی به مسافران نوروزی با اهداء شاخه های گل از آنان استقبال کرد.

استاندار خراسان رضوی هم چنین در گفت و گو با مدیران و کارشناسان راه آهن از نزدیک در جریان آخرین وضعیت خدمات رسانی به زائران خراسان رضوی قرا  گرفت و بر بسیج تمامی امکانات برای ارائه خدمات مطلوب به زائران امام هشتم (ع) در نوروز 93 تاکید کرد.
 

انتهای پیام/

کد خبر 139212291