رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر استان مرکزی از پایگاه های اطلاع رسانی، ایمنی وسلامت کلانشهر اراک بازدید کرد.
به گزارش واحد خبر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، محمد حسین مقیمی استاندار مرکزی در این دیدار از نزدیک در جریان فعالیت پایگاه اطلاع رسانی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی، پایگاه ایمنی و سلامت هلال احمر و دانشگاه علوم پزشکی، اورژانس سیار، پایگاه های امداد خودرو ماشین آلات سبک و سنگین و پایگاه ایمنی و اطلاع رسانی نیروی انتظامی استان مرکزی قرار گرفت. 
رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر استان مرکزی همچنین از اقدامات وفعالیت دبیر خانه ستاد و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی در مرکز استان وشهرستانها ابراز رضایت کرد.
هم اکنون 30 پایگاه انتظامی، 42 پایگاه هلال احمر، 12 پایگاه امداد خودرو و 20 پایگاه دیگر در نقاط مختلف استان مرکزی به مسافران نوروزی خدمات رسانی می کنند. 
همچنین دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر استان استان مرکزی به دیدار نوروزی پیشکسوتان صنایع دستی اراک رفت. 
سید محسن رحمتی، به دیدار نوروزی استاد سید اسداله رضوانی فرد از خوشنویسان پیشکسوت واستاد ولی الله سالی از هنرمندان پیشکسوت مسگری رفت و ضمن تبریک عید نوروز از نزدیک در جریان دغدغه‌های این افراد قرار گرفت. 
وی بر حفظ و انتقال این هنر به نسل‌های آینده تأکید کرد و گفت: حمایت از هنرمندان ضروري است تاکنون 2 هزار و 228 نفر از هنرمندان صنایع دستی استان بيمه شده اند ونزدیک به هشت هزار نفرهنرمند داراي كارت شناسايي در استان مركزي فعاليت دارند. 
\n

انتهای پیام/

کد خبر 1393011114