دبیر ستاد اجرایی هماهنگی خدمات سفر فارس از نظارت مستمر روزانه بر تأسیسات و مؤسسات گردشگری تحت پوشش خبر داد .  

به گزارش واحد خبر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، مصیب امیری بر لزوم فراهم کردن امکانات مورد نیاز مسافران در تأسیسات و مؤسسات گردشگری استان تأکید کرد و افزود : این گونه نظارت ها باعث می شود که این واحدها ، خدماتی مطلوب و متناسب با درخواست و نیازهای مسافران ارائه کرده و رضایت مهمانان نوروزی استان را فراهم کند . 

وی گفت: از 28 اسفند 92 تا 10 فروردین در مجموع تعداد  848 مورد نظارت بر تأسیسات و مؤسسات گردشگری استان صورت گرفته است.

دبیر ستاد اجرایی هماهنگی خدمات سفر فارس همچنین تصریح کرد:  از این تعداد 302 مورد مربوط به بازدید های نظارتی از مراکز اقامتی شامل هتل ، هتل آپارتمان و مهمانپذیر ؛ تعداد 167 مورد مربوط به بازدید های نظارتی از رستورانها و مراکز بین راهی ؛ تعداد 187 مورد مربوط به بازدید های نظارتی از دفاتر خدمات مسافرتی و تعداد 192 مورد مورد مربوط به بازدید های نظارتی موقت اعم از کمپ ها ، مهانسراها و سایر مراکز صورت گرفته است.

به گفته امیری در این بازدیدها 6 واحد اقامتی تذکر ، 2 دفتر خدمات مسافرتی و جهانگردی تشویق و یک واحد کافی شاپ نیز تعلیق شده است . 

دبیر ستاد اجرایی هماهنگی خدمات سفر فارس افزود : تعداد شکایات واصله به دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات سفر استان ، تا کنون 8 مورد بوده است میهمانان نوروزی می توانند هرگونه شکایت و انتقاد خود را از نحوه خدمات رسانی واحدهای خدماتی و گردشگری استان  با شماره تلفن 2244067 اعلام کنند تا موارد پیگیری شود .   

انتهای پیام/

کد خبر 1393011120