ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر


با عنایت به تعطیلات هفته دوم فروردین و دور دوم سفر هموطنان عزیز به نقاط مختلف کشور ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر طی اطلاعیه شماره 15 مواردی به شرح ذیل را به هموطنان عزیز توصیه نمود.

- مجدداً تاکید می نماید با توجه به شرایط جوی و آب و هوای ناپایدار بهاری قبل از سفر طی تماس با شماره 134 سازمان هواشناسی نسبت به کسب اطلاع از وضعیت آب و هوای مقصد سفر اقدام نمایند.
- هموطنان عزیز در مکان هایی که توسط ستادهای اجرائی خدمات سفر استانها و شهرداری ها تعیین شده است، نسبت به برپایی چادر اقدام نمایند و از برپایی چادر در سایر مکان ها به خصوص در حاشیه رودخانه ها و مناطقی که احتمال آبگرفتگی دارد جداً خودداری نمایند. 
- به هموطنان عزیز توصیه می شود برای سفر از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده نمایند.
- قبل از آغاز سفر ضمن بازبینی فنی خودروی شخصی طی تماس با شماره 141 و یا سایر سامانه های پلیس از شرایط تردد محورهای مواصلاتی و جاده های منتهی به مقصد سفر اطلاع حاصل نمائید.
- هموطنان عزیز برای رسیدن به مقصد سفر، زمان بیشتری در نظر بگیرند و از جاذبه های طول مسیر نیز دیدن نمایند.
- مسافران و گردشگران نسبت به رعایت بهداشت و حفظ محیط زیست دقت و همکاری لازم داشته باشند. 
- هموطنان عزیز استانهای کمتر دیده شده را به عنوان مقصد سفر انتخاب نمایند و سفر به استانهای پر مسافر را به وقت دیگری موکول کنند.
- هموطنان عزیز در صورت بروز مشکل با سامانه ملی و شبانه روزی 09669 تماس حاصل فرمایند.

ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر همواره بر حفظ ایمنی و سلامت مسافران، گردشگران و زائران عزیز در سرتاسر کشور تاکید و از کلیه دستگاههای متولی درخواست همکاری و مساعدت لازم را دارد.
ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر
ساعت ارسال به رسانه ها 14:00 مورخ 11/1/93
\n

انتهای پیام/

کد خبر 1393011126