اهداء لوح سپاس به فرماندهی انتظامی الیگودرز توسط فرمانده یگان حفاظت لرستان

امانی سرپرست اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان به همراه جناب سرهنگ حاجی زاده فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی لرستان از نمایندگی میراث فرهنگی شهرستان الیگودرز بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان سرپرست میراث فرهنگی این اداره کل گفت: شهرستان الیگودرز یکی از شهرستانهای مهم و حیاتی در زمینه آثار تاریخی و فرهنگی است که حراست از این آثار مرهون تلاش شبانه روزی پرسنل یگان حفاظت و نیروی انتظامی است.

امانی گفت: به علت تعامل و همکاری پرسنل خدوم نیروی انتظامی شهرستان مذکور با نمایندگی میراث فرهنگی و با توجه به کشفیات چشمگیر اخیر در زمینه میراث فرهنگی و همچنین برقراری امنیت مطلوب برای گردشگران، لوح تقدیر این  اداره کل توسط سرهنگ حاجی زاده فرماندهی یگان حفاظت به سرهنگ پاسدار محمدرضا ذلقی فرمانده انتظامی شهرستان الیگودرز و همچنین ستوانیکم ایرج قلی زاده فرمانده پاسگاه انتظامی خمه شهرستان الیگودرز اهداء شد.

وی گفت: همچنین در بازدیدی که با ریاست دانشگاه پیام نور واحد الیگودرز به عمل آمد، در آینده شاهد تعامل و همکاری بیشتری بین این اداره کل و واحد مذکور خواهیم بود.

انتهای پیام/

کد خبر 139303069