نخستین جلسه تشکیل موسسه بازاریابی و گردشگری ، حضور فعالان بخش گردشگر ی و کارشناسان اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری کرمانشاه در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری  استان کرمانشاه در این جلسه محمد رضا ستایش فر معاون گردشگری این اداره کل اظهار داشت: مجموعه مدیریت ارشد استان به ویژه استاندار در جهت توسعه استان در حوزه گردشگری اقداماتی را مد نظرخود دارند و این اداره کل بر اساس وظیفه ذاتی  و در راستای همین اقدامات، ایجاد موسسه بازاریابی  گردشگری را که به نوعی هدایت گر بخش خصوصی در حوزه گردشگری است با حضورفعالان این صنعت پی گیری می کند.

وی هم چنین اظهار داشت:باعث خوشحالی است که فضای سیاسی ونگاه  اقتصادی به حوزه گردشگری تغییر کرده و بستر مناسب جهت حضور بخش خصوصی فراهم شده است.

وی اضافه کرد: تشکیلات موسسه بازاریابی همانند سایر شرکتهای خصوصی بایستی به تائید مراجع ذیصلاح برسد.

معاون گردشگری افزود: اهداف این موسسه در مرحله اول شناخت بازار هدف،  سپس برنامه ریزی در خصوص تقاضا های داخلی و خارجی است.

ستایش فر خواستار تداوم این جلسات تا حصول نتیجه و ایجاد موسسه بازاریابی و گردشگری شده و اظهار داشت که این اداره کل از تمام پتانسیلهای خود در تحقق تشکیل این موسسه استفاده خواهد کرد.

انتهای پیام/

کد خبر 1393050517