آمادگي كامل خراسان رضوي در موج دوم سفرهاي تابستاني

مدير كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري خراسان رضوي، از آمادگي كامل اين استان براي پذيرايي و ميزباني از گردشگران و زائراني كه در موج دوم سفرهاي تابستاني  به اين استان سفر مي كنند، خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري خراسان رضوي، رجبعلي لباف خانيكي با اعلام اين خبر افزود: استان خراسان رضوي به عنوان مهمترين مقصد گردشگران مذهبي  و زائران همزمان با فرا رسيدن تعطيلات عيد سعيد فطر و آغاز موج دوم سفرهاي تابستاني آمادگي كامل براي ميزباني از گردشگران و زائران را دارد و در اين خصوص تمهيدات لازم انديشيده شده است.

وي گفت: تمامي مراكز اقامتي و نيز آژانس ها و دفاتر خدمات مسافرتي در استان خراسان رضوي با بسيج تمامي امكانات خود رابراي ميزباني از زائران امام علي بن موسي الرضا(ع)، آماده كرده اند.

مدير كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري خراسان رضوي در ادامه گفت: به منظوررفاه حال گردشگراني كه به اين استان سفر مي كنند تلفن گوياي   7045 راه اندازي شده است.

به گفته لباف خانيكي، ضمن اينكه زائران و مسافراني كه به استان خراسان رضوي سفر مي كنند مي توانند از طريق تماس با شماره تلفن 37283001 اطلاعات مورد نياز خود را به دست آورند.

وي خاطر نشان كرد: ضمن اينكه تلفن گوياي  09669 نيز پاسخ گوي گردشگران و زائران عزيز است.

انتهای پیام/

کد خبر 139305059