طرح نظارت بر تاسيسات گردشگري ويژه ايام نوروز به منظور ارائه خدمات مطلوب و ميزباني شايسته از گردشگران و ميهمانان نوروزي در قزوين آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان قزوين نادر محمدي معاون گردشگري استان با اعلام اين خبر گفت: با توجه به نزديکي ايام نوروز 94 و لزوم آمادگي تاسيسات گردشگري جهت استقبال و ارائه خدمات مطلوب به مسافران در این ایام طرح بازديد نظارت مشترک پيش از نوروز در استان قزوین آغاز شد.

وی با اشاره به ضرورت خدمت رسانی به گردشگران در این ایام اظهار داشت: تعطیلات نوروزی بهترین فرصت برای معرفی استان و جذب گردشگر است که با ارائه خدمات مطلوب و شایسته می توان اوقات شادی برای مسافران فراهم کرد به همین منظور بازرسين کمیته نظارت ستاد هماهنگی خدمات سفر استان از تمامی تاسيسات گردشگري (مجتمع های خدمات رفاهي، مساجد و  سرويس هاي بهداشتي بين راهي و هتل ها، مهمانپذير ها، آژانسها و دفاتر خدمات مسافرتي و گردشگري و ... بازدید کرده و بر چگونگی ارائه خدمات گردشگري جهت ارتقاي سطح کيفي و کمي، نحوه ارائه خدمات و رفع معايب و مشلات موجود در اين مراکز نظارت می کنند.

وي نظارت بر نحوه ارائه خدمات گردشگری را در ایام نوروز به لحاظ کمی و کیفی مهم خواند و افزود: فراهم کردن فضای ایمن از مهمترین وظایف ستاد هماهنگی خدمات سفر استان است که با بازديدهاي نظارتي مشترک توسط ادارات تعزيرات حکومتي، سازمان صنعت و معدن و تجارت، مرکز بهداشت، دامپزشکي، سازمان حمل و نقل و پايانه ها، نيروي انتظامي و ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري جهت نظارت بر کيفيت مواد غذايي، رعايت اصول بهداشتي، نرخ اغذيه، نحوه ارائه خدمات و رفع نواقص موجود انجام می شود تا در نوروز94 بتوانیم از گردشگران پذیرایی شایسته داشته باشیم.

محمدی اظهار داشت: مرحله اول اين طرح از پنجم بهمن ماه آغاز و تا دوازدهم اسفند ادامه داشته و مرحله دوم آن نیز از 25 اسفند تا 15 فروردين 94 در سراسر استان اجرا خواهد شد.

وي در پايان از تمامی شهروندان خواست تا در صورت مشاهده تخلف در اين مراکز با شماره تلفن گوياي 33685024و سامانه پيام کوتاه 300002585 تماس حاصل نمايند تا در اسرع وقت نسبت به ارئه تذکر و رفع تخلف در مرکز مورد نظر، اقدام شود .

انتهای پیام/

کد خبر 139311159