کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، همزمان با اجرای طرح نوروزی 94، از نرم افزار تلفن همراه و سرویس‌های جدید امداد خودروی خود رونمایی کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری؛ این نرم افزار که ویژه تلفن‌های هوشمند با سیستم عامل اندروید طراحی شده است، جدیدترین محصول امداد خودرو کانون بوده و از امروز 24 اسفندماه 1393 و در آستانه آغاز سال نو خورشیدی و سفرهای نوروزی آماده بهره‌برداری شده است.

از میان مهمترین ویژگی‌های این نرم افزار می‌توان به امکان ثبت موقعیت مکانی امداد خواه، افزایش سرعت امداد رسانی، ارتباط مستمر با مراکز عملیات امداد خودرو کانون، اعزام امدادگر متخصص و کاهش مخاطرات استفاده از امدادگران متفرقه، درخواست خدمات فوریتی امداد شامل: حمل خودرو در جاده‌ها و شهرها، تعمیرات در محل، سوخت رسانی، رزرو خدمات تعمیرگاهی و پذیرش بدون نوبت مشتریان در تعمیرگاه‌ها، اشاره کرد.

درخواست امداد با استفاده از این نرم افزار به دو صورت امکان پذیر خواهد بود که یکی از روش‌های آن، درخواست امداد به شیوه شناسایی موقعیت از طریق gps موبایل است.

در این روش، نرم افزار به صورت هوشمندانه نسبت به تأیید طول و عرض جغرافیایی امداد خواه و همچنین ثبت مشخصات مشتری و عیب خودرو اقدام و امداد رسان متخصص (حمل/تعمیرات) را به محل توقف مشتری اعزام می‌‌کند و در روش دیگر نیز، درخواست امداد خواه از طریق تماس مستقیم با شماره 09629 و 6423 (021) ثبت می‌شود.

یکی دیگر از قابلیت‌های این نرم افزار درخواست صدور انواع کارت عضویت به صورت شبانه روزی از سراسر کشور است که هموطنان می‌توانند به منظور بهره‌مندی از مزایای این کارت‌ها به صورت مستقیم ثبت نام و یا با شماره 0216423 تماس حاصل کنند.

بنا بر این گزارش: علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت فایل نرم افزار تلفن همراه امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به وب سایت رسمی این کانون به نشانی WWW.ORG.IR مراجعه کنند.

انتهای پیام/

کد خبر 139312252