معرفی جاذبه های گردشگری البرز در 12 تلویزیون شهری

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری البرز گفت: در ایام نوروز 12 تلویزیون شهری در کرج به طور پیوسته جاذبه های این استان را به نمایش می گذارد.

به گزارش روابط عمومی اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز، ابوالفضل عبیدی با بیان این مطلب اظهار داشت: به منظور معرفی هر چه بیشتر داشته های تاریخی، فرهنگی و طبیعی استان البرز، 12 تلویزیون شهری به طور پیوسته و به صورت شبانه روزی جاذبه های این استان را به نمایش می گذارند.

وی تصریح کرد: البرز یکی از استان‌هایی است که با وجود داشتن مکان‌های بسیار دیدنی طبیعی و تاریخی از دید گردشگران مغفول مانده است، و این امر کمک خواهد کرد تا مسافرانی که وارد استان می شوند با تماشای این تلویزون های شهری مقاصد بعدی گردشگری خود را انتخاب کنند.

عبیدی با اشاره به اینکه اغلب مسافران تنها جاده چالوس را به عنوان جاذبه گردشگری این استان می شناسند گفت: بی تردید محور مواصلاتی چالوس یکی از جاذبه های طبیعی و تاریخی البرز است ولی این استان دارای کویرهای زیبا، کاروانسراها، کاخ ها، سنگ نگاره های تاریخی، رودخانه ها و محوطه های باستانی فراوانی است که کمتر کسی آنها را می شناسد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری البرز در پایان ابراز امیدواری کرد که این 12 تلویزیون شهری بتواند تا حد زیادی این جاذبه های بی بدیل را به گردشگران و مسافران نوروزی معرفی کند. 
\n

انتهای پیام/

کد خبر 1393122527