مهمانوازي مردم كرمان را با اطلاع‌رسانی دقیق و ارائه خدمات شايسته بيشتر از هميشه به نمايش ميگذاريم.

به گزارش روابط عمومی اداره كل ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري كرمان گفت: علي مهاجري مدیر کل میراث فرهنگی استان با اشاره به اينكه تمامي تمهیدات لازم جهت حضور گردشگران و مسافران در استان كرمان انديشيده شده است، افزود: باتوجه به اينكه كرمان از لحاظ شاخصه هاي گردشگري جزو استانهاي برتر كشور محسوب مي شود بنابراين بايد زمينه حضور مسافران فراهم شود.

وي بيان داشت: خدمات رسانی هر چه مطلوبتر به مسافران نوروزی سال 94 مستلزم استفاده بهینه از نقاط قوت و رفع نقاط ضعف است و مسئله خدمات سفر مربوط به فصل یا ایام خاصی از قبیل نوروز نیست بلکه باید در طول سال خدمات مطلوب و مناسبی به میهمانان ارائه شود.

مهاجري با اشاره به اينكه اقلام تبليغاتي اعم كتابچه سفر، بروشور ، نقشه و...  برای هدایت مسافران به نقاط دیدنی آماده شده است، اظهار داشت :مقدمات حضور مسافران نوروزی در استان كرمان بهتر از سال‌های گذشته در نوروز 94 فراهم شده است و تمام تلاشمان براين است كه با اطلاع‌رسانی دقیق و ارائه خدمات شايسته مهمانوازي مردم كرمان را بيشتر از هميشه به نمايش بگذاريم.

وي به اسكان مسافران در ايام نوروز 94 بيان داشت: هم اکنون 5000 کلاس درس مدارس و 4000 تخت هتل‌ها و مهانپذیرها آماده اسکان به مسافران نورزی استان کرمان می باشد و در صورت بروز شرایط خاص از جمله بارندگی ، سالن های ورزشی، مساجد و حسینیه های استان تجهیز و در اختیار گردشگران نوروزی استان قرار مي گیرد.

مدير كل ميراث فرهنگي ،صنايع دستي و گردشگري استان كرمان به آمادگي نيروهاي يگان حفاظت اين اداره كل در ايام نوروز خبر داد و خاطرنشان كرد:نيروهاي يگان حفاظت هر ساله در محل اماكن تاريخي ، مناطق گردشگري و بازارچه هاي صنايع دستي حضور  مي يابند تا امنيت لازم را فراهم آورند.

انتهای پیام/

کد خبر 139312277