همزمان با آماده شدن دستگاه هاي عضو ستاد اجرايي خدمات سفر استان خراسان رضوي براي ميزباني شايسته از زائران امام هشتم و مسافران نوروزي در تعطيلات نوروز 94، دو تن از نمايندگان مردم مشهد در مجلس شوراي اسلامي عصر امروز ار كمپ غدير بازديد كردند.
به گزارش روابط عمومي اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي وگردشگري خراسان رضوي، حجت الاسلام و المسلمين پژمان فر و حجت الاسلام و المسلمين دكتر حسين زاده بحريني دو تن از نمايندگان مشهد در مجلس شوراي اسلامي عصر امروز با حضور در كمپ غدير (كمپ اسكان موقت مسافران) از نزديك در جريان نحوه ارائه خدمات به زائران و مسافران قرار گرفتند.
در اين بازديد كه سيد جواد موسوي رئيس كميته خدمات اسكان و رفاه ستاد اجرايي خدمات سفر استان و جمعي از مسئولان دستگاه هاي متولي نيز حضور داشتند، نمايندگان مردم از نزديك به بررسي وضعيت اسكان مسافران نوروزي و نحوه ارائه خدمات به آنان قرار گرفتند.
نمايندگان مجلس در اين بازديد هم چنين در گفت وگو با تعدادي از مسافراني كه در اين كمپ اسكان يافته اند با نحوه اسكان و خدمت رساني به آنان آشنا و بر ارائه خدمات مطلوب و با كيفيت به زائرين امام رضا(ع)، تاكيد كردند.
\n

انتهای پیام/

کد خبر 1393122811