امسال مازندران آمادگی پذیرش فرهنگیان دربیش از 3 هزار کلاس درس را دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری مازندران؛ سید علی قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش استان با اعلام به مناسبت تعطیلات نوروزی فرهنگیان کشور از خدمات شایسته آموزش و پرورش مازندران در بحث اسکان برای سفر به این استان بهره‌مند می‌شوند، اظهار کرد: امسال 3 هزار و 300 کلاس در قالب 420 مدرسه در سراسر استان برای اسکان مهمانان فرهنگی در ایام نوروز تدارک دیده شد.

وی با اشاره به اینکه مراکز تربیت معلم، اردوگاه‌ها و مراکز تفریحی و رفاهی مازندران پذیرای مسافران نوروزی است، افزود: 6 مرکز تربیت معلم، دانشگاه فرهنگیان، اردوگاه‌های تفریحی آموزشی در ساری و رامسر پذیرای مسافران فرهنگی در ایام نوروز است.

قاسمی با اعلام اینکه امسال پیش‌بینی پذیرش 3 هزار مسافر فرهنگی را در مازندران داریم، تصریح کرد: سال گذشته 256 هزار مسافر فرهنگی در مازندران اقامت داشتند.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه مجموعه اختیارات آموزش و پرورش مازندران در ایام نوروز برای رفاه فرهنگیان فراهم شده است، خاطرنشان کرد: اگر فضای اسکان اضافه در اختیار آموزش و پرورش باشد پذیرش مسافران غیرفرهنگی هم صورت می‌گیرد.

وی تعرفه اسکان هر مسافر فرهنگی را ابلاغ وزارتی دانست و گفت: امسال مراکز رفاهی، تربیت معلم و دانشگاه فرهنگیان از قبل به صورت اینترنتی ثبت‌نام شد.

انتهای پیام/

کد خبر 1393122829