خدمت رسانی 50 هزار نفر نوروزبان استان به مسافران نوروزی

50 هزار نفر در دستگاه های مختلف این استان در قالب ستاد هماهنگی خدمات سفر تا 15 فروردین 94 به مسافران نوروزی خدمت رسانی می کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی مرکزی؛ سید محمدحسینی مدیر کل میراث فرهنگی این اداره کل و دبیر ستاد اجرایی هماهنگی خدمات سفر استان در زمینه نیرو های خدمات رسان نوروزی افزود: این ستاد با 10 کمیته و عضویت و همکاری 60 دستگاه اجرایی برای خدمات رسانی نوروزی برنامه ریزی کرده است. 
وی گفت: 600 خودرو از ارگان های مختلف انتظامی، نظامی، اورژانس، هلال احمر و میراث فرهنگی و گردشگری در ستاد اجرایی هماهنگی خدمات سفر نوروزی در استان مرکزی وظیفه خدمت رسانی و رسیدگی به حوادث احتمالی در تعطیلات نوروزی در سطح استان را برعهده دارند.
حسینی در زمینه تبلیغات نوروزی گفت: 700 هزار بروشور، نقشه و سی دی برای توزیع در بین مسافران نوروزی تهیه شده و همچنین دو هزار پارچه نوشته نیز طراحی و در سطح استان نصب شده است.
دبیر ستاد اجرایی هماهنگی خدمات سفر مرکزی ادامه داد: در این ایام ظرفیت پذیرایی و استقرار برای 30 هزار مسافر نوروزی در اماکن تفریحی و مدارس استان مرکزی فراهم شده است و دبیرخانه و ستاد نوروزی در طول این ایام آمادگی خدمت رسانی را در تمامی ساعات به مسافران دارند.
حسینی اظهار کرد: شهرداری ها نیز در این ایام وظیفه پاکسازی و زیباسازی معابر شهری را برای استقرار و پذیرایی از مسافران نوروزی برعهده دارند.
وی افزود: در اولین روز از عید نوروز سرپرست استانداری و مدیران اجرایی استان مرکزی برای خوشامد گویی به مسافران نوروزی در ورودی شهرهای استان مستقر می شوند و با اهدای گل و برنامه های متنوع فرهنگی از آنها استقبال می کنند.
گفتنی است، ستاد هماهنگی خدمات سفر در استان ها به ریاست استاندار ، قائم مقامی معاون عمرانی استانداری ها تشکیل و وظیفه دبیرخانه این ستاد نیز برعهده سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری است.
 
\n

انتهای پیام/

کد خبر 139312294