جلسه بررسی احکام پنج ساله ششم توسعه در سعدآباد برگزار شد

جلسه نقد و بررسی برنامه و احکام پنج ساله ششم توسعه با حضور پیشکسوتان سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری،بخشهای خصوصی و دستگاههای دولتی مرتبط عصر شنبه 24 مردادماه در مجموعه سعدآباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه سعدآباد، محمد حسن طالبیان و جمعی از پیشکسوتان و دست اندرکاران حوزه های مختلف میراث فرهنگی،اساتید برجسته دانشگاه، دو تن از معاونین وزیر راه، نمایندگانی از وزارت آب و دستگاههای خصوصی  کشور در خصوص برررسی احکام 5 ساله ششم توسعه به گفتگو نشستند.

معاون میراث فرهنگی در این باره گفت:کلیات این احکام توسط کارگروهی متشکل از پژوهشگاه سازمان و  معاونت میراث فرهنگی و همچنین گروهی از سازمان برنامه و بودجه کشور آماده و در این نشست جهت ارائه انتقادات و پیشنهادات در اختیار مسئولین و دست اندرکاران حوزه میراث فرهنگی و بخشهای خصوصی گذاشته شد.

طالبیان افزود:در این نشست انتقادات و نظرات مطرح گردید و قرار بر این شد که کل برنامه برای همه مدعوین از طریق پست الکترونیکی ارسال و پس از جمع آوری پیشنهادات توسط کارگروه مربوطه نظرات پیشکسوتان تلفیق و تلخیص شود.
وی با اشاره به حضور افراد از همه دستگاههای دولتی و خصوصی کشور در این نشست تاکید کرد: این نشان دهنده اهمیت موضوع میراث فرهنگی در تمامی دستگاهها و میان رشته ای بودن احکام میراث فرهنگی و طبیعی کشور است.

معاون میراث فرهنگی ابراز امیدواری کرد این نشست یک جریان سازی در جامعه است تا با مشارکت و همکاری دستگاههای مختلف سازمان میراث فرهنگی کشور بتواند در حوزه های متعدد در راستای آرمان های خود گام بردارد و انشااله به مقصود برسد.

\n

انتهای پیام/

کد خبر 1394052518