نمایشگاه بین المللی گردشگری ITB آلمان آغاز به کار کرد

پنجاهمین دوره نمایشگاه بین المللی گردشگری ITB برلین در کشور آلمان با حضور معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ساعاتی پیش آغاز به کار کرد.
 
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نمایشگاه بین المللی گردشگری ITB آلمان با سخنرانی وزیر گردشگری مالدیو و دبیر کل سازمان جهانی جهانگردی در حضور تعداد زیادی از مقامات کشورها، سفرا، غرفه داران و بیش از یکهزار میهمان و مدعو از کشورهای مختلف آغاز به کار کرد.

مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری سازمان نیز که برای شرکت در اجلاس مقامات گردشگری کشورهای عضو گروه جاده ابریشم و نیز بازدید از این نمایشگاه به آلمان سفر کرده است؛ بر اساس دعوت انجام شده، دقایقی در جمع میهمانان این مراسم حضور داشت.

این در حالیست که سازمان منطقه آزاد کیش مدیریت پاویون کشورمان در این دوره از نمایشگاه را در فضایی به مساحت حدود 1200 متر مربع برعهده دارد. همچنین شهرداری تبریز و تعداد 35 دفتر خدمات مسافرتی نیز در راستای معرفی ظرفیت های گردشگری کشورمان مهمان نمایشگاه ITB برلین هستند.

در این دوره از نمایشگاه همچون سنوات گذشته که یک کشور به عنوان شریک این رویداد معرفی می شود؛ این بار کشور مالدیو بعنوان شریک، حضور فعالی داشته و برنامه های معرفی این کشور در مدت 5 روز نمایشگاه اجرا می شود.
لازم به ذکر است نمایشگاه ITB برلین از چهارشنبه به مدت 5 روز برای استفاده متخصصین و عموم مردم فعال است و پیش بینی می شود حدود 200 هزار نفر از سراسر دنیا و 8000 خبرنگار در این محل حضور یابند.   

انتهای پیام/

کد خبر 1394121944