دبیر ستاد خدمات سفرهای نوروزی استان کرمانشاه از نحوه خدمات رسانی در شهرستانهای پاوه و جوانرود و شهر باینگان بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، اصغر رشنو، دبیر ستاد خدمات سفرهای نوروزی استان کرمانشاه با سفر به شهرستانهای پاوه، جوانرود و شهر باینگان از نزدیک با نحوه ارائه خدمات به مسافرین نوروزی در این شهرستان‌ها آشنا شد.

رشنو در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران اظهارکرد: شهرستانهای خطه اورامانات استان کرمانشاه دارای پتانسیل ها و ویژگیهای منحصر به فردی برای توسعه گردشگری است.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: در منطقه اورامانات علاوه بر جاذبه‌های تاریخی و طبیعی، روستاهای پرجاذبه‌ای برای گردشگران وجود دارد که به خودی خود می تواند پذیرای گردشگران داخلی و خارجی در تمام طول سال باشد.

دبیر ستاد خدمات سفرهای نوروزی استان کرمانشاه گفت: برپایی سیاه چادرهای عشایری در کنار نمایشگاه های صنایع دستی و سوغات استانها از جمله مواردی است که در شهرستانهای پاوه و جوانرود شاهد برگزاری آنها هستیم.

رشنو یادآور شد: امسال استان کرمانشاه شاهد حضور جمعیت بیشتری از گردشگران نوروزی بوده که این مهم بیانگر پتانسیل بالای گردشگری این دیار است.

وی خاطرنشان کرد: روستای زردویی و روستای ساتیاری به عنوان دو روستای ویژه منطقه اورامانات در این ایام نوروز 95 پذیرای تورهای ویژه گردشگری داخلی و خارجی است.


 

انتهای پیام/

کد خبر 1395010735