نمایندگان دستگاه های عضو ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر  در طرح نوروز 95 تقدیر شدند

معاون گردشگری و رییس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر از نمایندگان دستگاه های عضو مستقر در دبیرخانه ستاد مرکزی در ایام نوروز 95، تقدیر نمود.  

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مرتضی رحمانی موحد در نشست با نمایندگان دستگاه های عضو مستقر در دبیرخانه مرکزی نوروزی ضمن اشاره به اهمیت و جایگاه فعالیت خدمتگزاری به هموطنان با مختصات دوری از خانواده و صرفنظر از خواسته های شخصی؛ کارنامه اقدامات و فعالیت اعضای ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در نوروز 95 را مثبت ارزیابی کرد. 
وی با بیان اینکه بررسی نظرات مردم و ارزیابی عملکرد حاصل نشان از رضایت و قدرشناسی عمومی دارد؛ بر عزم جدی در راستای ارتقای خدمات و وحدت رویه اعضای ستاد، تاکید کرد.    
رییس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در پایان پس از بررسی نظرات و پیشنهادات نمایندگان دستگاه های عضو ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر از زحمات نوروزی آنها قدردانی نمود. 
گفتنی است در این نشست نمایندگان اعضای ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر شامل سازمان تعزیرات حکومتی، آموزش و پرورش، کانون اتومبیلرانی و جهانگردی، سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، اورژانس، سازمان راهداری، وزارت صنعت و معدن، سازمان امداد و نجات، سازمان جوانان و راه آهن مورد تقدیر قرار گرفتند.  
\n

انتهای پیام/

کد خبر 1395012527