جلوه هنر هنرمندان آذربایجان شرقی در نمایشگاه ملی صنایع دستی تهران

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از حضور 13 هنرمند صنایع دستی در بیست و ششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی با شعار « صنایع دستی تبلور عینی اقتصاد مقاومتی» خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی فرشاد به آفرین گفت: در این نمایشگاه آثار هنرمندان صنایع دستی استان در 13 غرفه به متراژ 125 متر مربع در رشته های ورنی، حکاکی روی فلز، سفال و سرامیک، نقاشی روی سفال، چاپ باتیک، رودوزیهای سنتی، تراش سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی، هم جوشی شیشه و تولیدات چرمی دست دوز به نمایش عموم گذاشته شده است که مورد استقبال عموم مردم قرار گرفته است.
وی تاکید کرد: نمایشگاه ملی صنایع دستی محفلی برای معرفی هنر دست و بازتاب ذوق و سلیقه مردم هر استان است و بستر را برای حرکت به سمت برند سازی و تجاری شدن فراهم می سازد. 
به آفرین خاطر نشان کرد: با حمایت از هنرمندان صنایع دستی در تلاشیم تا شاهد حضور پر رنگ صنایع دستی آذربایجان شرقی در عرصه های ملی و بین المللی باشیم چرا که این مساله را گامی مهم در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی می دانیم.
گفتنی است/ بیست و ششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی تهران از پنج لغایت 10 خرداد از ساعت 10 الی 21 در مصلی امام خمینی(ره) تهران برگزار می شود.

\n

انتهای پیام/

کد خبر 1395030825