سرپرست مرکز علمی کاربردی میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری استان یزد با اعلام این خبر گفت: این مرکز برای ترم مهر ماه در رشته های مختلف مقطع کاردانی و کارشناسی اقدام به جذب دانشجو کرده است. 

به گزارش روابط عمومی، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد، از مهمترین شرايط و تسهيلات ويژه تحصيل در اين مركز؛ شهريه پایين و  تقسیط بندي آن  و ارائه مدرك معتبر مورد تأييد وزارت علوم است.
فاطمه دانش یزدی از پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی در رشته های مدیریت گردشگری، هتلداری و طلا و جواهر و در مقطع کارشناسی هتلداری و گردشگری خبر داد.
وی در ادامه افزود: علاوه بر آموزش و تربیت نیروهای کارآمد و متخصص در سه حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، رشته های طلا و جواهر در مقطع کاردانی و رشته هتلداری در مقطع کارشناسی برای اولین بار در استان ارائه شده است و امیدواریم با توجه به سند چشم انداز سال 1400 و اهمیت گردشگری در استان یزد بتوان در تربیت نیروی ماهر گامی موثر برداشت.
خاطرنشان مي سازد: علاقمندان به ثبت نام و تحصيل در رشته هاي فوق مي توانند از سايت رسمي سازمان آموزش كشور به آدرس: www.sanjesh.org اقدام و یا جهت مشاوره و ثبت نام حضوری به مرکز میراث فرهنگی واقع در خیابان ایرانشهر، کوچه هاشم خان، خانه تاریخی هاشم خان از ساعت 8 الی 20 مراجعه کنند.

انتهای پیام/

کد خبر 1395061015