معاون سرمایه گذاری و برنامه ریزی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان گفت: این اداره کل دوره های آموزشی ویژه تشکل های مردم نهاد را برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی این اداره کل، احمد تجری با اعلام این خبر گفت : این اداره کل  در نظر دارد دوره های آموزشی ذیل را به صورت رایگان همراه با ارایه گواهینامه برای اعضای منتخب تشکل های مردم نهاد منطقه شمال کشور برگزارکند.

وی گفت: دوره آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات سازمان های مردم نهاد و دوره آموزشی نقش زنان در توسعه گردشگری دو دوره ای است که از سوی این اداره کل برگزار خواهد شد.

وی افزود: این دوره ها به صورت برنامه ریزی شده در پنج گروه استانی برگزار میگردد که استان گلستان با توجه به مقام نخست در ثبت تشکل های مردم نهاد به عنوان استان پایلوت و مرکز گروه استانی شمال کشور انتخاب شده است.

لازم به ذکر است علاقمندان جهت ثبت نام تا ساعت 12 ظهر روز یکشنبه مورخ 1395/06/21 نام و نام خانوادگی نماینده و نام تشکل خود را به شماره 09902257655 پیامک کنند.

زمان برگزاری دوره آموزشی : چهارشنبه و پنج شنبه 24 و 25 شهریور ماه ساعت دوره آموزشی از 8/30 صبح الی 13 بعداز ظهرمی باشد.

گفتنی است علاوه بر گلستان استانهای ، سیستان و بلوچستان ، کرمان ، همدان و خوزستان به عنوان استان های پایلوت و مرکز گروههای استانی انتخاب شدند.

انتهای پیام/

کد خبر 139506202