مشاور وزیر دادگستری انتصاب قره‌سید رومیانی را تبریک گفت

مشاور وزیر دادگستری در پیامی انتصاب میرهادی قره سید رومیانی را به‌عنوان سرپرست معاونت گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تبریک گفت.

به‌گزارش خبرنگار میراث‌آریا، در پیام مجید سجادی‌پناه مشاور وزیر دادگستری (مشاور سابق رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری) آمده است:

«وجود یک حقوقدان در رأس یک حوزه مغفول‌مانده و البته پردرآمد کشور در شرایط فعلی بسیار مغتنم است. این صنعت سودآور و اشتغال‌زای کشور در حال عبور از گذرگاهی صعب‌العبور است که لازمه آن تهیه زیر ساخت‌های حقوقی و فنی بسیار است.

 امروز گردشگری کشور از وجود یک قانون جامع که از سیاست‌های کلی نظام شروع و به قانون‌های موضوعی ختم شود، رنج می‌برد فقدان این قانون باعث شده که اصل وحدت فرماندهی این سازمان مهم (گردشگری) در بین بیست‌و‌چند دستگاه متولی مخدوش شود.

امروز که گردشگری کشور در شرایطی به‌سر می‌برد که از وجود چنین قانون همه‌جانبه‌ای محروم است، قرار گرفتن یک حقوقدان در رأس این امور می‌تواند زمینه مناسبی را برای تدوین آن فراهم  نماید تا این سازمان قادر باشد در پناه آن قانون چتر هماهنگی خود را بر روی سایر سازمان‌ها و وزارتخانه‌های متعدد و متنوع کشور بگستراند، بنابراین امیدوارم که سازمان میراث‌فرهنگی و مدیران زحمتکش آن مجموعه از این پتانسیل ارزشمند - آقای رومیانی -  نهایت استفاده را ببرند و از بابت این انتصاب نیز باید به حسن انتخاب سرکار خانم دکتر احمدی‌پور تبریک گفت که با کشف این استعداد من‌بعد قادر خواهد بود ایده‌های بکر خود را در حوزه گردشگری با آهنگ سریعتری به منصه ظهور برساند.»

انتهای پیام/

کد خبر 1396050235