وزارت ورزش‌وجوانان، محصولات نمایشگاه صنایع‌دستی در این وزارتخانه را خریداری کرد

وزارت ورزش‌وجوانان به‌منظور تدارک هدایای خود، برای ترویج هر چه بیشتر صنایع‌دستی، محصولات ارائه‌شده در نمایشگاه صنایع‌دستی را که در این وزارتخانه برپا شده بود خریداری کرد.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، این نمایشگاه از 7 تا 11 مرداد، به‌همت و تلاش دفتر صادرات معاونت صنایع‌دستی و در راستای افزایش امکان فروش و توسعه بازارهای موقت فروش صنایع‌دستی و توانمندسازی هنرمندان و آشناسازی اقشار مختلف با انواع صنایع‌دستی و نیز معرفی هر چه بیشتر صنایع‌دستی در بین اقشار مختلف، در وزارت ورزش‌وجوانان برپا شد.

در مدت برپایی این نمایشگاه مقامات مختلف کشوری مهمان این وزارتخانه از این نمایشگاه بازدید کردند و از کیفیت و قیمت اجناس و اقلام صنایع‌دستی ارائه‌شده در این نمایشگاه ابراز خرسندی کردند. بازدید‌کنندگان همچنین ابراز امیدواری کردند که این نمایشگاه‌ها به رونق و ترویج بیشتر صنایع‌دستی کمک کند.

با هماهنگی‌های صورت‌گرفته و پیگیری‌هایی که درحال انجام است، برگزاری این نمایشگاه در وزارت ورزش‌وجوانان به‌نوعی اعلام آمادگی و دورخیز صنایع‌دستی برای حضور در جام جهانی فوتبال است. صنایع‌دستی باید به‌واسطه ظرفیت بالایی که دارد بتواند در مجامع مختلف داخلی و بین‌المللی حضور فعال داشته باشد و جام جهانی فوتبال یکی از این فرصت‌هاست.

هنرمندانی از استانهای اصفهان، همدان، البرز، تهران و قم با آثاری منحصربه‌فرد و تولیدات نفیس در رشته‌های قلم‌زنی، فیروزه‌کوبی، شیشه‌فوتی، سنگ‌های قیمتی، خاتم‌کاری، زیورآلات، منسوجات چرمی و ترمه یزد در این نمایشگاه شرکت کردند که با استقبال بسیار خوبی مواجه شدند.

انتهای پیام/

کد خبر 1396051518