رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شامگاه امروز جمعه 27 بهمن، با استقبال رسمی علی نبیان معاون امور عمرانی استانداری مازندران، دلاور بزرگ‌نیا مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری این استان، محمد آزاد فرماندار رامسر و جمعی از مسئولان محلی مازندران وارد رامسر شد.

به‌گزارش خبرنگار میراث‌آریا، علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در سفر دوروزه خود به استان مازندران با حضور در شهرهای رامسر، تنکابن، چالوس، نوشهر، نور، محمودآباد و آمل چند طرح گردشگری در این استان را افتتاح می‌کند و از برخی تأسیسات گردشگری در این استان بازدید خواهد کرد.

نشست با استاندار مازندران، مقامات محلی و جمعی از کارآفرینان صنعت گردشگری در این استان از برنامه‌های سفر مونسان به مازندران است و هتل‌آپارتمان ترنج و هتل کیمیا در رامسر توسط رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در سفر او به استان مازندران افتتاح خواهد شد.

افتتاح هتل‌آپارتمان وستا در تنکابن، افتتاح مجموعه بوم‌گردی ننه‌گل ابرو، بازدید از کارگاه منبت، بازدید از مجموعه ساحلی نمک‌آبرود، بازدید از پروژه‌های هتل 5 ستاره آراز و کاسپین در نوشهر و مجتمع تفریحی دشت نور، برنامه‌های روز دوم سفر معاون رئیس‌جمهوری به این استان است.

مونسان همچنین با سفر به شهرستان محمودآباد، رستوران درجه یک ممتاز در این شهرستان و هتل المپیک دانشگاه شمال در شهرستان در آمل را افتتاح خواهد کرد.

اخبار تکمیلی سفر معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به استان مازندران متعاقبا منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/

کد خبر 139611275