آمادگی ایران برای تعامل و همکاری با UNWTO در زمینه تقویت صنعت گردشگری

معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در پیامی از دبیرکل سازمان جهانی گردشگری برای حضور در چهلمین نشست عمومی اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری در شهر همدان تقدیر کرد و بر تعامل و همکاری برای تقویت صنعت گردشگری تاکید کرد.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در پیام علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به زوراب پلولیکاشویلی دبیرکل سازمان جهانی گردشگری آمده است:

«از پیام محبت‌آمیز و حامیانه آن مقام عالی بی نهایت سپاسگزارم. میزبانی از جنابعالی به انگیزه برگزاری چهلمین نشست عمومی اعضای وابسته UNWTO در استان همدان ایران، مایه افتخار و موجب مسرت و خشنودی اینجانب و فعالان گردشگری ایران گردید.

بی شک حضور اثر بخش و روشنگرانه جنابعالی در این رویداد و حمایت های بی دریغی که از روند روبه رشد صنعت گردشگری ایران ابراز نمودید دلگرم کننده ما و تمام فعالان این عرصه است. مواضع صریح و روشن شما در پشتیبانی از تلاش‌های جمهوری اسلامی ایران برای تقویت بخش گردشگری و دعوت از جهانیان برای تماشای ایران، نشان از درایت و دقت نظر جنابعالی به عنوان بالاترین مقام رسمی UNWTO دارد.

اینجانب ضمن قدردانی دوباره از حضور صمیمی و سازنده شما و همراهان گرامی‌تان در ایران و خشنودی از نتایج مفید مذاکرات انجام شده، برای هر گونه تعامل و همکاری در راستای پیشبرد اهداف مشترک جهت تقویت صنعت گردشگری اعلام آمادگی می نمایم.

دعوت صمیمانه ما را برای تجدید دیدار  و افتخار میزبانی دوباره در ایران پذیرا باشید.»

انتهای پیام/

کد خبر 1397091219

برچسب‌ها